وبلاگ مجله فناوری

انگولار

ما در آکادمی وب نگار تصمیم گرفتیم که یک دوره آموزشی کامل ویدئویی برای فریم ورک انگولار ارائه نماییم. که این آموزش در حال ضبط است. انشاءالله در پایان سال تکمیل و ارائه خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به بخش آموزش انگولار در وب سایت آکادمی وب نگار مراجعه نمایید.

دلایل توجه به انگولار2 (نسل جدید فناوری آنگولار)

 

موبایل محور بودن انگولار

 نسخه جدید انگولار به توسعه برنامه های تلفن همراه متمرکز خواهد شد . منطق این است که آن را آسان تر کنند برای رسیدگی به جنبه دسکتاپ از هر چیزی، پس از آن که چالش های مربوط به تلفن همراه (عملکرد، زمان بار، و غیره) برطرف شده اند.

 ماژولار بودن بودن انگولار

 ماژول های متعدد از هسته آنگولار حذف شده اند،که باعث عملکرد بهتر است. این معنی است که شما شما قادر به انتخاب ماژول های مورد نیاز خود هستید و سربار کمتری دارد.

 مدرن سازی در انگولار

انگولار۲ بستر اکما اسکریپت 6 و نسل جدید مرورگرهای مدرن را هدف قرارداده است (که به طور خودکار بروز می شوند). تولید برای این مرورگرها به این معنی است که هک ها و برخی مسائل قدیمی که باعث می شدند کد نویسی آنگولار دشوار شود حذف شده و به توسعه دهندگان اجازه می دهد که به کدنویسی دامنه کسب و کارشان متمرکز شوند.

 

01 فروردين 1392 By In مجله فناوری وب نگار

تگ های متا  به یک جزء کم ارزش گذاری شده از موفقیت بازاریابی جستجو تبدیل شده اند. به زبان فنی تر، «متا تگ»، یک تگ HTML است که در «سرایند» صفحات وب قرار گرفته است. این برچسب های HTML به موتورهای جستجو، مانند گوگل، فراداده (ابرداده یا متادیتا) هایی برای کمک به ارائه تجربه جستجو مناسب تر برای کاربر کمک می کنند. به همین دلیل، تگ های متا برای SEO در گوگل مهم است.

بیشتر در عمل (و مهمتر) متا تگ ها تبلیغات بازاریابی در جستجو با ظرفیت تاثیر مشروع در SEO شما هستند.

    "متا تگ" به چه معناست، و همچنین چگونگی مشاهده داده های متا(فراداده) سایت شما، و چگونه بر بازدید کنندگان تاثیرمی گذارد.
    چرا این اصطلاح برای شما و وب سایت شما مهم است.
    چگونه می توانید بیشترین استفاده را از متا تگ های خود را.

بسیاری از نویسندگان استفاده از واژگان  «Continuous» و «Continual» با معانی «مستمر» و «مداوم» یا «پیوسته» و دیگر مترادف ها دقیق نیستند. اما بین این دو تمایز هست.
هر دو صفات مدتی از زمان توضیح می دهد.

 

«Continuous» مدت زمان بدون وقفه را نشان می دهد.
مثال: «پرش مداوم نور چراغ های فلورسنت باعث سردرد شد»


«Continual»  مدت زمانی را بیان می کند که در طی یک دوره زمانی طولانی ادامه می یابد، اما به صورت وقفه دار.
مثال: «تعمیرات مداوم خیابان، ترافیک را برای نزدیک به دو سال به هم زد».

مثال: آن کودک تا زمانی که مادرش با تلفن صحبت می کرد به طور «Continuous» فریاد می زد.
در ماه آوریل، در این بخش از کشور به طور «Continual» باران می بارد. ویا غذا خوردن یک فعل «Continual»  است، اما ضربان قلب یک فعل «Continuous» است

در نتیجه در ترجمه متون در فناوری اطلاعات و ITIL بین دو عبارت Continuous Improvement و Continual Improvement تفاوت هست.

وایمکس «WIMAX»  اشاره به پیاده سازی های سازگار با استاندارد IEEE 802.16 از خانواده استانداردهای شبکه بی سیم دارد که توسط انجمن وایمکس تصویب شده است. (به طور مشابه، Wi-Fi  اشاره به پیاده سازی های سازگار با IEEE 802.11 استاندارد شبکه های بی سیم  توسط اتحادیه Wi-Fi تایید شده است.)

گواهینامه انجمن وایمکس به فروشندگان برای فروش محصولات ثابت و یا تلفن همراه به عنوان وایمکس تایید شده،اجازه می دهد. بنابراین  از سطح قابلیت همکاری با دیگر محصولات گواهی شده اطمینان حاصل می شود، تا زمانی که آنها متناسب با مشخصات مشابه هستند.

استاندارد اصلی IEEE 802.16 (در حال حاضر به نام "وایمکس ثابت") در سال 2001 منتشر شد. موبایل وایمکس (در اصل در 802.16e-2005 است) یک بازنگری که در بسیاری از کشورها پیاده سازی شده، و اساس بازنگرهای آینده مانند 802.16m-2011 است

وایمکس گاهی اوقات به عنوان "Wi-Fi on steroids" نامیده می شود و می تواند برای تعدادی از کاربردها از جمله ارتباطات باند پهن، هات اسپات ها، و غیره استفاده شود. این شبیه به Wi-Fi است، اما می توان آن را برای استفاده در فاصله های بسیار بیشتری قادر می سازد.
 
موارد استفاده:
پهنای باند و طیف وسیع وایمکس آن را برای کاربردهای بالقوه و مناسب می سازد:
  • ارائه های اتصال پهن باند قابل حمل (موبایل) در سراسر شهرها و کشورها از طریق انواع دستگاه ها.
  • تهیه یک جایگزین بی سیم برای کابل و خط مشترک دیجیتال (DSL) برای دسترسی به پهنای باند.
  • تهیه داده ها، ارتباطات راه دور (اینترنتی) و خدمات IPTV (بازی سه گانه).
  • تهیه یک منبع از اتصال به اینترنت به عنوان بخشی از یک طرح تداوم کسب و کار.
  • شبکه های هوشمند و اندازه گیری.

صفحه1 از2
  WEBNEGAR TV  

مرام نامه وب نگار

«وب نگار حقوق مشتریان خود را محترم می شمارد، ما در مورد توصیف ویژگی های محصولات خود کاملا شفاف عمل می نماییم، اصالت کالا و خدمات ما شفاف بیان می گردد. در اجرای تعهداتمان کوشا و دقیق هستیم. به مسئولیت اجتماعی مان توجه داریم. در حفظ اسرار مشتری کوشا هستیم»