پروژه سهام شرکت بورس انرژی فولاد مبارکه

بورس انرژی فولاد مبارکه - وب نگار

با اعلام رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار کشور مبنی بر اینکه  پذیره نویسی 20 درصد از سهام شرکت بورس انرژی  از مهرماه می‌شود و مطابق مصوبة شورا  مقرر شد  60 درصد از سهام بورس انرژی به نهادهای مالی، 20 درصد به فعالان بخش انرژی و باقی‌ماندة سهام به عموم عرضه می‌شود، فلذا بر مبنای سیاستهای شرکت فولاد مبارکه در راستای تکریم و حمایت از پرسنل  مقرر گردید تا با همکاری شرکت فنی مهندسی وب نگار سامانه ای جهت ثبت نام و اولویت دهی ثبت نام پرسنل محترم طراحی گردد. این سامانه در ساعت و روز مقرر  و برای مدت زمان محدود افتتاح و شروع به کار نمود  ، اعضا پس از ثبت نام با اخذ کد رهگیری می توانستند از اولویت ثبت نامی خود و شرایط مربوطه مطلع گردند.

به دلیل محدودیت زمانی و تعداد بالای متقاضیان و حساسیت موضوع اولویت دهی ، امنیت و صحت اجرای فرآیند در این سامانه از اهمیت ویژه ای برخوردار بود که شرکت وب نگار توانست در فرصت محدود و در نهایت کارایی این سامانه را اجرا نماید که در نهایت مورد تقدیر مسئولین وقت مربوطه قرار گرفت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

  WEBNEGAR TV  

مرام نامه وب نگار

«وب نگار حقوق مشتریان خود را محترم می شمارد، ما در مورد توصیف ویژگی های محصولات خود کاملا شفاف عمل می نماییم، اصالت کالا و خدمات ما شفاف بیان می گردد. در اجرای تعهداتمان کوشا و دقیق هستیم. به مسئولیت اجتماعی مان توجه داریم. در حفظ اسرار مشتری کوشا هستیم»