دوره آموزشی وب پک

 دوره آموزشی ویدیویی وب پک (webpack) در کانال تلگرام آکادمی وب نگار قرار گرفت. جهت اطلاعات بیشتر به سایت آکادمی وب نگار در قسمت آموزش وب پک مراجعه نمایید.

مدرس دوره: مهندس محسن پوریان

یکی از مشکلاتی که توسعه دهندگان جاوااسکریپت با آن مواجه می شوند، تعدد بالای فایل های #جاوااسکریپت، #استایل ها و #تصاویر، #فونت ها و کلا asset هایی است که باید به صفحات وب شان لینک کنند. برخی مواقع تعداد این فایل ها به صدها فایل افزایش می یابد
یک روش خوب برای حل مشکل، انجام باندلینگ است، ادغام و به هم وصل کردن این فایل ها باعث می شود که مرورگر فقط یک درخواست برای دریافت کلیه فایل ها ارسال و در پاسخ، یک فایل، حاوی کلیه اسکریپت ها یا استایل های مورد نظر دریافت کند. به این کار #باندلینگ می گوییم.
اما در فرایند باندلینگ یک نکته مهم دیگر هم وجود دارد، فایل ها و ماژول های جاوااسکریپت ممکن است که به همدیگر وابستگی داشته باشند و همچنین طبعا تاخر و تقدم قرار گیری هم مهم است. پس ما نیاز به یک ابزار باندلینگ هوشمند داریم که بتواند این وابستگی ها را به نحو مناسبی کشف و مدیریت کند.
در این راستا ابزار های متعددی مانند #گرانت، #گالپ، #uglify و ... وجود دارند که برخی از این مشکلات را حل می کنند. ما نیاز به یک ابزار کامل داریم که همه این ویژگی ها را داشته باشد.

 ضبط این دوره با کیفیت صوتی و تصویری بالا انجام شده است.

آموزش وب پک - فصل اول قسمت 1

آموزش وب پک - فصل اول قسمت 2

آموزش وب پک - فصل اول قسمت 3

 آموزش وب پک - فصل اول قسمت 4

 آموزش وب پک - فصل اول قسمت 5

 

آدرس دانلود دوره آموزشی ما در:  کانال یوتیوب | کانال آپاراتکانال تلگرام

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

  WEBNEGAR TV  

مرام نامه وب نگار

«وب نگار حقوق مشتریان خود را محترم می شمارد، ما در مورد توصیف ویژگی های محصولات خود کاملا شفاف عمل می نماییم، اصالت کالا و خدمات ما شفاف بیان می گردد. در اجرای تعهداتمان کوشا و دقیق هستیم. به مسئولیت اجتماعی مان توجه داریم. در حفظ اسرار مشتری کوشا هستیم»